Hijyenik + Uzun Ömürlü

TEKNİK BOYLER Paslanmaz çelik boylerler ve akümülasyon tankları; gıda endüstrisinde güvenle kullanılabilmektedir.Kullanılan paslanmaz malzeme kalitesine göre paslanmazın  hijyen koşullarına sahip malzeme ile üretilmiştir. Özel tasarım serpantini

Sayesinde boyler içinde bakteri oluşması engellenmiştir.

Pas oluşumu mümkün olmayan

TEKNİK BOYLER paslanmaz tankları içindeki suyun hijyenik olması sayesinde, depolanan sıcak su hem kullanma sıcak suyu, hem de içme suyu olarak kullanılabilmektedir.

Korozyon dayanımı çok yüksektir;

Paslanmaz çelikten imal edilen TEKNİK BOYLER boyler ve akümülasyon tanklarının tamamı, tüm korozyon türleri göz önüne alınarak tasarlanmıştır. TEKNİK BOYLER Ar-Ge grubu tarafından geliştirilen özel üretim yöntemi ile Uzun Ömürlüdür;

TEKNİK BOYLER paslanmaz çelik boyler ve akümülasyon tanklarının ömrü, kullanılan malzemenin yapısı sayesinde emaye veya galvaniz daldırma boylerlere nazaran daha uzundur. Bakım ve onarımı çok kolaydır.

Kesintisiz ve sorunsuz işletim;

TEKNİK BOYLER paslanmaz çelik boyler ve akümülasyon tanklarının uzun ömür, bakım ve onarım kolaylığının yanı sıra sistem genelinde enerjinin verimli kullanılmasına katkısı ile konutsal ve ticari yapılar, endüstriyel tesisler için ideal çözüm sunar, kesintisiz ve sorunsuz işletim sağlar.

Uzun Ömürlü KATOTİK KORUMA

TEKNİK BOYLER galvaniz kaplı boylerler ve akümülasyon tankları; her türlü endüstriel  tesiste ürün suyu olarak güvenle kullanılabilmektedir.

Pas oluşumu mümkün olmayan

TEKNİK BOYLER galvaniz kağplamalı tankları içindeki suyun temizdir fakat hijyeniz değildir. Bu sayede depolanan sıcak su hem kullanma sıcak suyu olarak kullanılabilmektedir.

Korozyon dayanımı çok yüksektir;

Sıcak galvaniz kaplama ile imal edilen  TEKNİK BOYLER GALVANİZ KAPLAMALI BOYLER ve AKÜMÜLASYON TANKLARI tamamı, tüm korozyon türleri göz önüne alınarak tasarlanmıştır. TEKNİK BOYLER Ar-Ge grubu tarafından geliştirilen özel üretim yöntemi ile Uzun Ömürlüdür;

TEKNİK BOYLER GALVANİZ KAPLAMALI BOYLER ve AKÜMÜLASYON TANKLARI ömrü, kullanılan malzemenin yapısı sayesinde emaye veya galvaniz daldırma boylerlere nazaran daha uzundur. Bakım ve onarımı çok kolaydır.

Kesintisiz ve sorunsuz işletim;

TEKNİK BOYLER GALVANİZ KAPLAMALI BOYLER ve AKÜMÜLASYON TANKLARI  uzun ömür, bakım ve onarım kolaylığının yanı sıra sistem genelinde enerjinin verimli kullanılmasına katkısı ile konutsal ve ticari yapılar, endüstriyel tesisler için ideal çözüm sunar, kesintisiz ve sorunsuz işletim sağlar.

Uzun Ömürlü KATOTİK KORUMA

TEKNİK BOYLER EMAYE KAPLI BOYLER VE AKÜMÜLASYON TANKLARI; her türlü endüstriel  tesiste ürün suyu olarak güvenle kullanılabilmektedir.

Pas oluşumu mümkün olmayan

TEKNİK BOYLER EMAYE KAPLI BOYLER VE AKÜMÜLASYON TANKLARI  içindeki suyun temizdir fakat hijyeniz değildir. Bu sayede depolanan sıcak su hem kullanma sıcak suyu olarak kullanılabilmektedir.

Korozyon dayanımı çok yüksektir;

Sıcak galvaniz kaplama ile imal edilen  TEKNİK BOYLER EMAYE KAPLI BOYLER VE AKÜMÜLASYON TANKLARI  tamamı, tüm korozyon türleri göz önüne alınarak tasarlanmıştır

Kesintisiz ve sorunsuz işletim;

TEKNİK BOYLER EMAYE KAPLI BOYLER VE AKÜMÜLASYON TANKLARI    uzun ömür, bakım ve onarım kolaylığının yanı sıra sistem genelinde enerjinin verimli kullanılmasına katkısı ile konutsal ve ticari yapılar, endüstriyel tesisler için ideal çözüm sunar, kesintisiz ve sorunsuz işletim sağlar.

TEKNİK BOYLER BOYLERLER AKÜMÜLASYON TANKLARINI TÜRKİYE İÇİ VE YURT DIŞINDA SATIŞLARIMIZ MEVCUTTUR

Boyler toplu yaşam merkezlerinde bireylerin sıcak su üretme fırsatı olmadığı alanda daha ekonomik sonuç elde etmek için  bireysel sıcak su üretimi yerine merkezi sistemlerde sıcak su hazırlamak için  kullanılır. Başlıca kullanım alanlarını sıralarsak;

 1. Hastaneler
 2. Okullar
 3. Avm
 4. Oteller
 5. Yurtlar
 6. Şantiyeler
 7. Apartmanlar
 8. Siteler
 9. Fabrikalar

gibi bir çok toplu alan su ısıtma sistemleri içerisinde tesisat ekipmanı olarak kullanılmaktadırlar. Serpantinli Hızlı Boyler türleri toplu yerleşim alanlarında kullanılmaktadır ve ev tipi Boylerler ile karıştırılmamalıdır. Ev tipi boylerler kullanımda toplu esas almaz ve bireysel su ısıtma faaliyetleri için kullanılırlar.

Boyler seçimi ve kullanım alanları doğrudan ilişkilidir ve kullanım alanı esası seçim kriterleri arasındadır. Boyler Seçimi makine mühendisleri tarafından yapılmalı ve belirli kriterler esas alınarak belirlenmelidir. Toplu yerleşim yerlerinin sıcak su ihtiyacına göre Makine Mühendisleri Odasının koşulları esas alınarak boyler seçimi yapılmaktadır. Hesaplanan veriler ise saatlik ihtiyaç duyulan su miktarı ve tüm su kullanım kaynakları(musluk) 1 saat boyuna açık sayılarak hesaplama yapılmalıdır. Kısacası saatlik üretim değeri ve eş kullanım faktörü baz alınarak boyler seçimi yapılmalıdır.

KAPASİTE ARALIĞI:100LT – 20.000LT
PROJE HESAP YÖNTEMİ:TSE736
AKĞMĞLASYON TANKI VE BOYLERLERİN MUKAVEMET HESAPLARI VE SERPANTİN ISIL HESAPLARI İÇİN SİZE ÖZEL PROJENİZİ EN DOĞRU ŞEKİLDE DENEYİMLİ MÜHENDİSLERİMİZ TARAFINDAN HAZIRLAYIP TARAFINIZA SUNUYORUZ.
STANDARTLAR:TSE,CE,DIN,GHOST

 • BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİMİZ.
  ANKARA BASINÇLI KAPLAR ÜRETİM FABRİKASI.
  İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

BAYİLİKLER
ANKARA BOYLER,ANKARA AKÜMÜLASYON TANKI,

İZMİR BOYLER,İZMİR AKÜMÜLASYON TANKI

İSTANBUL BOYLER,İSTANBUL AKÜMÜLASYON TANKI

MANİSA BOYLER,MANİSA AKÜMÜLASYON TANKI

ADANA BOYLER,ADANA AKÜMÜLASYON TANKI

ERZURUM BOYLER,ERZURUM AKÜMÜLASYON TANKI

KARS BOYLER,KARS AKÜMÜLASYON TANKI

KOCAELİ BOYLER,KOCAELİ AKÜMÜLASYON TANKI

 • BOYLER  FİYATLARI,AKÜMÜLASYON TANKI FİYATLARI
  Kaliteyi ürünleri en uygun fiyata alabileceğiniz fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

EN DOĞRU ÇÖZÜM İÇİN BİZİMLE ÇALIŞIN

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

TEKNİK BOYLER MARKASI İLE 10 YILDIR HİZMET VERİYORUZ
YATIRIMLARIMIZLA VE MAKİNA PARKURUMUZLA SEKTÖRDE LİDER KURULUŞUZ.
ÜRETİM KAPASİTEMİZ SAYESİNDE EN HIZLI ÜRETİM STOKTAN TESLİM.
HAMMADDE TEMİNİN DE KALİYETİ ÖN PLANDA TUTUYORUZ.
SERVİS AĞIMIZ İLE EN HIZLI TESLİM VE SERVİS HİZMETİ.
FİYAT POLİTİKAMIZ SAYESİNDE EN UCUZ MODÜLER SU DEPOSUNU BİZ ÜRETİYORUZ.